Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

Ігор Олександрович Мазепа

Ігор Мазепа народився 2 липня 1976 року у місті Києві. Дві вищі освіти він здобув у Київському національному економічному університеті (КНЕУ) за спеціальностями «Міжнародна економіка» та «Право».

Свою кар’єру Ігор Мазепа розпочав у 1997 році в інвестиційній компанії Prospects Investments. У 2000 році Ігор став виконавчим директором у Foyil Securities New Europe (компанія з торгівлі цінними паперами). У 2002 році Ігор став керуючим директором MFK Investment Bank.

У 2004 році Ігор Мазепа вирішив заснувати власну інвестиційну компанію Concorde Capital, головою якої він є і сьогодні.

Ігор Мазепа був одним із засновників біржі цінних паперів АТ «Українська біржа». З 2008 до 2016 року він був Головою біржової ради «Української біржі».

З листопада 2016 до серпня 2018 року Ігор Мазепа був незалежним членом Наглядової ради «Укрсоцбанку».

З травня 2019 року і до сьогодні Ігор є членом Наглядової ради ПрАТ «ХайдельбергЦементУкраїна».

 

Кар'єра

1997 р. – розпочав трудову діяльність у інвестиційній компанії Prospect Investments (посада: інвестиційний банкір).

2000-2002р.р. – працював ІК “Foyil Securities New Europe” на посаді керуючого директора. Після перейшов директором до ІЧ МФК.

2004 (вересень) – створив інвестиційну компанію Concorde Capital.

2008-2016р.р. – у ВАТ «Українська біржа» голова біржової ради.

2014-2016р.р. – у ВАТ «Державний експортно-імпортний банк України» – член Наглядової ради.

2014 р. (липень-вересень) – у ПАТ «Альфа-Банк» член Наглядової ради.

2015 – до 2017 року – голова правління Бізнес-ради «Ціна держави».

Ігор Мазепа входив до складу наглядової ради ПАТ «Укрсоцбанк» з 10 листопада 2016 року до 14 серпня 2018 року.

На сьогоднішній день обіймає посаду генерального директора інвестиційної компанії Concorde Capital.

Нагороди

Протягом 2006-2007 років інвестиційна компанія Ігоря Мазепи – Concorde Capital – завоювала номінацію «Найбільший інвестиційний банк в Україні», згідно з рейтингом корпоративних брендів «Гвардія». Його організував журнал “Контракти”.

2007 року банк Concorde Capital виграла у номінації «Краща українська угода M&A» від міжнародної конференції Adam Smith.

Також у 2007 році компанія І.А. Мазепи перемогла в номінації «Краще східноєвропейське дослідження в Україні», згідно з дослідженнями The Thomson Reuters Extel Survey, а головний аналітик банку А. Паращій спромігся на престижний трофей у номінації «кращий фахівець».

За результатами рейтингу The Thomson Reuters Extel Survey, компанія Concorde Capital визнана найкращим брокером 2008 р. в Україні.

У 2009 році – у рейтингу «ТОП-100» (від видавництва «Економіка») банк Concorde Capital займає лідируючі позиції та стає найкращою інвестиційною організацією країни.

2011 року рейтинг «ТОП-100» знову віддає лаври Concorde Capital, як найкращому інвестбанку в Україні.

У 2016 році інвестиційна компанія Ігоря Мазепи перемогла у номінації Cbonds Awards CIS – 2016, посівши титул «Найкращий sales-трейдер на ринку України». Також Concorde Capital взяла другі місця в номінаціях «Краща аналітика з фінансових ринків України» та «Кращий інвестиційний банк України».

Також у 2016 році інвестбанк зайняв лідируючу позицію в номінації «Україна: аналітика» (Ukraine: country research), згідно з Thomson Reuters Extel Survey. В індивідуальному рейтингу стали найкращими фахівцями (взяли 1,2,3 місця відповідно) трейдери з єврооблігацій інвесткомпанії О.Кушнір, М. Мартиросян та О.Паращий – керівник аналітичного департаменту.

У 2017 році Concorde Capital вдруге перемагає у номінації «Найкращий sales-трейдер на ринку України» (організує Cbonds Awards CIS – 2017). Цього року інвесткомпанія знову бере другі місця в номінаціях «Краща аналітика з фінансових ринків України», «Кращий інвестиційний банк України».

У 2017 році Concorde Capital вперше взяв трофей у номінації «Фінанси — Інвестиційні компанії» на всеукраїнському конкурсі «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ». Цей рейтинг є спільним проектом агентства PR-Service газети «Бізнес» – найстарішого ділового видання України. Конкурс визначає українські компанії, які зуміли досягти максимальних результатів управління корпоративною репутацією. З метою дотримання найвищої незаангажованості рейтингування до журі було запрошено авторитетних аналітиків, медіаекспертів. Закрите голосування здійснювалося за п’ятьма критеріями у двох групах номінацій – функціональних та галузевих. Вибір номінантів проводився за принципом лідерства у профільних напрямках, а також за згадками у мас-медіа (враховувалася кількість та якість згадок).

У 2017 році Concorde Capital знайшов 2-е місце в номінації «Ukraine: Analyst”, згідно з The Thomson Reuters Extel Survey.

У 2018 році Concorde Capital другий рік поспіль перемагає у всеукраїнському рейтингу «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ» у номінації «Фінанси – Інвестиційні компанії».

Громадськадіяльність

Протягом 2006-2007 років інвестиційна компанія Ігоря Мазепи – Concorde Capital – здобула номінацію «Найбільший інвестиційний банк в Україні», згідно з рейтингом корпоративних брендів «Гвардія». Його організував журнал «Контракти».

У 2007 році банк Concorde Capital виграла у номінації Adam Smith.

Також у 2007 році компанія І.А. Мазепа перемогла в номінації “Краще східноєвропейське дослідження в Україні”, згідно з дослідженнями The Thomson Reuters Extel Survey, а головний аналітик банку А. Паращій спромігся на престижний трофей у номінації “кращий фахівець”.

За результатами рейтингу The Thomson Reuters Extel Survey, компанія Concorde Capital визнана найкращим брокером 2008 р. в Україні.

У 2009 році – у рейтингу «ТОП-100» (від видавництва «Економіка») банк Concorde Capital займає лідируючі позиції та стає найкращою інвестиційною організацією країни.

2011 року рейтинг «ТОП-100» знову віддає лаври Concorde Capital як найкращому інвестбанку в Україні.

У 2016 році інвестиційна компанія Ігоря Мазепи перемогла у номінації Cbonds Awards CIS – 2016, зайняв титул “Найкращий sales-трейдер на ринку України”. Також Concorde Capital взяла другі місця у номінаціях “Найкраща аналітика з фінансових ринків України” та “Найкращий інвестиційний банк України”.

Також у 2016 році інвестбанк зайняв лідируючу позицію в номінації “Україна: аналітика” (Ukraine: country research), згідно з Thomson Reuters Extel Survey. В індивідуальному рейтингу стали найкращими фахівцями (взяли 1,2,3 місця відповідно) трейдери з єврооблігацій інвесткомпанії О.Кушнір, М. Мартіросян та О.Паращий – керівник аналітичного департаменту.

У 2017 році Concorde Capital вдруге перемагає у номінації «Найкращий sales-трейдер на ринку України» (організує Cbonds Awards CIS – 2017). Цього року новостворена інвесткомпанія бере на себе другі місця в номінаціях “Краща аналітика з фінансових ринків України”, “Кращий інвестиційний банк України”.

У 2017 році Concorde Capital вперше взяв трофей у номінації «Фінанси – Інвестиційні компанії» на всеукраїнському конкурсі «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ». Цей рейтинг є спільним проектом агентства PR-Service газети “Бізнес” – найстарішого ділового видання України. Конкурс визначає українські компанії, які зуміли досягти максимальних результатів в управлінні корпоративною репутацією. З метою дотримання найвищої незаангажованості рейтингування до журі було запрошено авторитетних аналітиків, медіаекспертів. Закрите голосування здійснювалося за п’ятьма критеріями у двох групах номінацій – функціональних та галузевих. Вибір номінантів проводився за принципом лідерства у профільних напрямках, а також за згадками у мас-медіа (враховувалася кількість та якість згадок).

У 2017 році Concorde Capital знайшов 2-е місце в номінації “Ukraine: Analyst”, згідно з The Thomson Reuters Extel Survey.

У 2018 році Concorde Capital другий рік поспіль перемагає у всеукраїнському рейтингу «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ» у номінації «Фінанси – Інвестиційні компанії».

Написати повідомлення