Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

17

лютого 2022

16:54

Ігор Мазепа: інвестиції в нерухомість продовжують залишатися одним із найзрозуміліших інструментів для українців

Ігор Мазепа, Глава Concorde Capital, у рамках Форуму з нерухомості розповів про свій підхід до інвестицій

Ігор Мазепа, Генеральний директор та власник інвестиційної компанії Concorde Capital, у рамках Форуму з нерухомості United Property Expo 2022 розповів про свій підхід до інвестицій.

«Я працюю у сфері інвестицій понад 20 років, і знаю про багато інструментів інвестицій. І багато хто з них вважаю вартими уваги. Більше того, я впевнений, що давно настав час нових інвестпродуктів. І я бачу, як у тій же Польщі чи Румунії люди відкривають мільйони рахунків для купівлі облігацій, акцій компаній Tesla чи Google. При цьому я усвідомлюю, що інвестиції в нерухомість продовжують залишатися одним з найбільш зрозумілих інструментів для українців», – прокоментував Ігор Мазепа.

«Ми в Concorde Capital інвестуємо в історії, які нам зрозумілі, які нам подобаються, які ми вважаємо найперспективнішими, і в яких ми бачимо інвестиційний підтекст. Тому що інвестуємо ми, зокрема, заради грошей. Проте не лише заради них. Безумовно, гроші – це важливо. Але особисто для мене цього недостатньо. Тому що мені важливо, щоб мої інвестиції, мої проекти приносили задоволення. Мої проекти GoodLife Park та Shelest – саме такі. Там є власна унікальна атмосфера», – поділився Ігор Мазепа.

Розповів Ігор Мазепа на Форумі з нерухомості United Property Expo 2022 про свій підхід до інвестицій у нерухомість.

Написати повідомлення