Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

24

вересня 2019

14:08

Ігор Мазепа розповів Investory News у які сектори української економіки інвестує

Ігор Мазепа, генеральний директор Concorde Capital, розповів Investory News про свої інвестиції в українські активи.

Сьогодні я інвестую в приватну медицину (мережа клінік «Добробут»), у виробництво цементу (купили українські активи HeidelbergCement), в нерухомість (котеджне містечко GoodLife Park), рекреаційний сектор (заміський готельно-ресторанний комплекс Shelest), є також проекти в e- commerce та IT секторах. При цьому на максимальну віддачу чекаю від інвестицій у цемент. Думаю, вони окупляться приблизно за рік.

Мій погляд на інвестиції дуже змінився за останні три місяці. Якщо ще кілька місяців тому іноземні інвестори тікали з України, продаючи свої активи за стресовою ціною, то сьогодні ми у Concorde спостерігаємо поновлення інтересу до України. За нашими підрахунками, останнім часом до країни зайшло близько 6 млрд доларів. Причина цього – новий політичний курс та темпи, якими впроваджуються зміни до законодавства. Ринок позитивно реагує на них. Наприклад, ще півроку тому я б і подумати не міг про те, що в якомусь найближчому майбутньому українські компанії зможуть виходити на IPO, але зараз є припущення, що це може статися вже наступного року.

Мої очікування пов’язані з тим, що нарешті проведуться всі необхідні реформи, включаючи судову, медичну та пенсійну. Що нарешті держава змінить люмпенський підхід до людей і дозволить їм вільно розпоряджатися своїм майном, я зараз говорю про ринок землі. Що нарешті буде проведено велику приватизацію, яка покладе край корупції чиновників на держпідприємствах, приведе на них ефективних власників і кращі світові практики управління.

Розповів Ігор Мазепа у коментарі виданню Investory News.

https://investory.news/startapi-zemlya-i-kanabis-investicii-ukrainskix-biznesmeni  v/

Написати повідомлення