Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

17

лютого 2022

18:59

Інвестиційний радник із приватизації «Конкорд-Консалтинг» визначив стартову ціну на ПрАТ «Президент-готель»

“Конкорд-Консалтинг”, що входить до групи компаній Concorde Capital Ігоря Мазепи, визначила стартову ціну ПрАТ “Президент-Готель”

ТОВ “Конкорд-Консалтинг”, що входить до групи компаній Concorde Capital, визначило стартову ціну об’єкта великої приватизації – 100% акцій ПрАТ “Президент-Готель” – на рівні 390 млн гривень.

Оцінка ПрАТ «Президент-готель» проводилася з урахуванням незалежної оцінки активу, його юридичного, податкового та фінансового аналізу, а також аналізу технічного стану готелю. Партнерами Concorde Capital у цьому процесі виступали Бюро Маркуса, Creston GCG, BDO Consulting, Redcliffe Partners та Cushman&Wakefield.

Зазначена ціна ґрунтується на кращих практиках оцінки, виходячи з ринкової ситуації та стану активу. Вона повною мірою враховує певні під час всебічного аналізу ризики, пов’язані з придбанням готелю. При визначенні стартової ціни враховувалися очікувані доходи, які новий власник гарантовано отримає під час придбання активу, зокрема надходження від договору оренди готельного комплексу. При цьому Concorde Capital очікують, що в ході аукціону ціна готелю може суттєво зрости завдяки конкуренції учасників торгів.

Враховуючи історичні та прогнозні фінансові показники ПрАТ «Президент-Готель» та вартість державних запозичень України, у Concorde Capital вважають, що навіть продаж за стартовою ціною принесе значно більший зиск для державного бюджету, ніж доходи держави як власника компанії (у вигляді річних дивідендів). Крім того, готель потребує значних інвестицій для модернізації основних засобів, які неможливо здійснити, залишивши його у державній власності. Тому в Concorde Capital рекомендують шукати найближче вікно можливостей для проведення конкурсу приватизації ПрАТ «Президент-Готель».

«Нема потреби утримувати «Президент-Готель» у державній власності, це не стратегічний об’єкт. Сьогодні готель потребує суттєвих інвестицій. А найближчим часом він може зайняти значне місце на готельній карті Києва саме завдяки залученню необхідних інвестицій через приватизацію. І на всіх етапах – від ремонту до подальшого операційного управління готелем – це дозволить забезпечити роботою сотні спеціалістів», – наголосив генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.

Згідно із Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна», стартову ціну об’єкта великої приватизації визначає залучений інвестиційний радник.

Довідка про компанію:

Concorde Capital – провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році. Надає повний спектр міжнародних брокерських та інвестиційних послуг. Використовуючи різні фінансові інструменти, компанія залучила понад 4 млрд. доларів США для українських компаній у сфері металургії, автомобілебудування, нерухомості, а також хімічному, нафтогазовому, сільськогосподарському та фармацевтичному секторі. Генеральний директор та засновник компанії – Ігор Мазепа.

Написати повідомлення