Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

02

лютий 2022

12:25

Mazepa Awards: Старт голосування за найкращих

Ігор Мазепа, Генеральний директор Concorde Capital, про старт голосування у рамках премії Mazepa Awards

Інвестиційна премія Mazepa Awards оприлюднила лонг-листи претендентів на перемогу та відкрила голосування.

У 2022 році Mazepa Awards відбудеться вперше. Її організатори мають намір відзначити та нагородити технологічні компанії та людей, які вкладають в Україну не лише фінанси, а й частину життя.

На сайті кожен охочий вже може проголосувати за претендентів на перемогу у семи номінаціях:

 • Технологічна компанія року
  Стартап року
  Інвестор року
  Exit of the year
  Прорив року
  Інноватор у традиційній галузі
  Втрачена можливість року.
  Як відбуватиметься голосування за претендентів в інших трьох номінаціях, організатори повідомлять незабаром.

Критерії першого етапу відбору описано на сайті Премії. Наприклад, номінанти на «Стартап року» мають займатися виробництвом наукомістких продуктів, залучити щонайменше $3 млн у 2021 році, перебувати на стадії Seed або раніше. Серед претендентів на перемогу – Vymex, Awesomic, Let’s enhance та інші. Інвестори року мали укласти 3+ інвестиційні угоди у 2021 році на суму від $1 мільйона. Серед номінантів – TA Ventures, USF, ICU, Flyer One Ventures та Digital Future.

Для відбору номінантів організатори Mazepa Awards зібрали інформацію із відкритих джерел, опитали галузевих аналітиків та представників технологічної індустрії, а також спиралися на експертизу фахівців Concorde Capital.

Окрім згаданих семи номінацій, організатори незабаром оголосять про старт голосування за «Бізнес-інфлюєнсера» та ESG-champion. В останній номінації оберуть компанію, яка найкраще втілює соціальну, екологічну та корпоративну стратегію та допомагає вирішити проблеми суспільства. Гран-прі забере той, хто виявиться найкращим, – ним стане один із переможців дев’яти попередніх номінацій. Його визначать гості церемонії нагородження Mazepa Awards, що відбудеться 15 квітня. Серед запрошених – люди з відповідною експертизою: учасники інвестиційного ринку, бізнес-спільнота, експерти, урядовці та журналісти.

Голосування триватиме до 28 лютого включно. За результатами будуть сформовані шорт-листи (по три кандидати у кожній з номінацій). Згодом їх оцінить професійне журі.

«Голосуйте за проривні ідеї та людей, які інвестують у майбутнє України», – закликає засновник премії, Генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа.

Нагадаємо, 25 листопада 2021 року у Києві відбулася вечірка-презентація Mazepa Awards. Подія об’єднала видатних українських розробників, інвесторів та бізнесменів.

Написати повідомлення