Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

17

лютого 2022

18:52

Премія Mazepa Awards запускає голосування за бізнес-інфлюенсера року

Інвестиційна премія Mazepa Awards, започаткована Ігорем Мазепою, Генеральним директором компанії Concorde Capital, відкрила голосування за кращого бізнес-інфлюенсера України

Інвестиційна премія Mazepa Awards, започаткована Ігорем Мазепою, Генеральним директором та власником інвестиційної компанії Concorde Capital, відкрила голосування за кращого бізнес-інфлюенсера України.

У номінації «Бізнес-інфлюенсер» представлено десять експертів, які щодня розповідають українцям про інвестиції, технології та важливість їх успішного злиття. Серед номінантів – відомі фінансисти, журналісти та маркетологи: Андрій Федорів, Сергій Фурса, Олексій Тимофєєв, Андрій Бродецький, Ілля Кабачинський, Станіслав Юрасов, Михайло Сапітон, Роман Судольський, Владислава Зацаринна та Любомир Остапов.

Long-list номінантів сформований генеральними партнерами премії Mazepa Awards: компаніями Concorde Capital, Roosh і Truman. Надалі саме аудиторія своїми голосами визначить short-list із трьох номінантів. Переможця у номінації «Бізнес-інфлюенсер» обере журі з-поміж експертів у сфері бізнесу, інвестицій та технологій.

«Наші номінанти – це люди, які формують порядок денний в інформаційному полі навколо інвестиційного ринку. Їхня експертиза не лише розкриває природу та значення багатомільярдних угод у технологічній сфері, а й впливає на спосіб мислення людей, які укладають ці угоди», – прокоментував ініціатор премії Mazepa Awards Ігор Мазепа.

Довідка:

Загалом премія Mazepa Awards нагородить переможців у 10-ти номінаціях. За претендентів у восьми категоріях можна проголосувати на офіційному сайті премії до 28 лютого. Власника Гран-прі – найбільше серед усіх кандидатів – оберуть гості церемонії нагородження Mazepa Awards, яка відбудеться 15 квітня.

Премію Mazepa Awards заснував Ігор Мазепа, Генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital. За понад 17 років своєї діяльності його компанія залучила до України понад $4 млрд інвестицій. За словами Ігоря Мазепи, ця премія покликана нагородити компанії та людей, які вкладають в Україну не лише гроші, а й частину свого життя.

Написати повідомлення