жовтня 2018
Ми живемо в неймовірно швидкому світі. Поки хтось старанно працює в офісі або ще навчається в університеті і тільки мріє про роботу в офісі, хтось уже винаходить новий hyperloop або експериментує з 4D-принтером. Чи є винахідники нових технологій особливими – так. Креативними – так. Але крім цього вони ще й готові куштувати, помилятися і знову куштувати. І наполегливо йти до реалізації своїх ідей. У цьому я певен.
І бізнесмени, і візіонери в один голос кажуть, що креативність, вирішення складних завдань, критичне мислення – найзатребуваніші навички майбутнього. Але як і де саме можна розвивати ці навички – не так багато реальних історій. Тому я підтримую проекти, які про освіту майбутнього: стартапи, інкубатори, акселератори. Проекти для тих, хто поки не знає, куди постукати зі своєю ідеєю, але готовий навчатися та досягати своїх цілей. Проекти, які допомагають молоді розвиватись та ставати успішними в умовах нової {цифрової} реальності.
Проект CASERS надихнув мою команду інвестбанкірів Сергія Чуйкіна і студентів і у сфері investment banking. Ті, хто запропонують найкращу ідею і гідно презентують її, отримають запрошення приєднатися до команди Concorde Capital. Минулого тижня я поспілкувався з учасниками YEP – програми, яка навчає хлопців, як перетворити свої ідеї на успіх. Так, багато хто з них не відразу знайдуть підтримку своїм стартапам, але вони готові пробувати. І розуміють, що навіть якщо спочатку на них чекає невдача, у них є мотивація та енергія для генерації нових ідей та проектів. Адже як сказав Томас Едісон: «Я не зазнав поразок. Я просто знайшов 10 тисяч способів, які не працюють». При цьому Едісону для винаходу лампи розжарювання довелося провести понад 10 тисяч експериментів.