Спасибо за сообщение!
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

генеральний директор інвестиційної компанії

Concorde Capital

10

грудня 2020

13:54

Ігор Мазепа: Локдаунами можна остаточно погробити дрібний та середній бізнес

На думку Генерального директора та засновника компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи, введення локдауну може остаточно загробити дрібний і середній бізнес.

Ігор Мазепа, інвестиційний банкір, Генеральний директор та власник інвестиційної компанії Concorde Capital, вважає, що введення локдауну може остаточно загробити дрібний та середній бізнес.

Уряд потрібно дати можливість бізнесу нормально працювати та поповнювати державний бюджет, а не годувати перевіряючих. Про це він сказав у своєму коментарі Ліга. Бізнес.

«Не бачу сенсу вводити локдауни ні з 23 грудня до 15 січня, ні, тим більше, з 8 по 24 січня. Говорив уже багато разів і ще раз повторю: треба боротися не зі слідством, а з причиною проблеми – огидною державою, яка нормально не працює, системою охорони здоров’я, через яку над людьми постійно висить дамоклів меч», – каже Ігор Мазепа.

«Щойно нашим політикам вистачить розуму провести нормальну медреформу, запровадити спільну оплату пацієнта та держави та обов’язкове медичне страхування, а не розкрадати колосальні кошти, які, до речі, виділяються на медицину державою, всім одразу стане набагато легше та спокійніше», – вважає Ігор Мазепа .

«Більше того, якщо уряд дасть змогу нормально працювати бізнесу та поповнювати держбюджет, а не годувати перевіряючих – тоді в результаті виграють усі. А COVID-19 – це нова хвороба, з якою нам доведеться навчитися жити. А ось локдаунами можна остаточно загробити дрібний та середній бізнес».

Поділився своєю думкою з Ліга.Бізнес Ігор Мазепа, Генеральний директор та засновник інвестиційної компанії Concorde Capital

https://biz.liga.net/ekonomika/all/article/ni-otdohnut-ni-porabotat-biznes-opyat-nedovolen-karantinom-u-nego-est-argumenty?fbclid=IwAR16FdH3KrJM1_9htQKaIQ1xUWrQ

Написати повідомлення